Cамовивіз та адреса офісу:

04073, Україна, м. Київ, вул. Сирецька 35, оф. CoolOne

(від ст.м. Лук'янівська, Мінська, Героїв Дніпра маршрутка № 464, зупинка «Цементний Завод»)

Написать нам

Встановлюємо кліматичні системи в будинках українців. Більше 15 років. Довіретесь нам? Особливий технологічний підхід дозволяє співробітникам компанії високоякісно виконувати монтажні роботи різної складності та компонування.

Проектування

Унікальні інженерні рішення від «CoolOne». Для кожного. Компанія «CoolOne» пропонує кожному клієнтові індивідуальний прийнятний йому проект інженерних кліматичних систем.

Досвідчені фахівці «CoolOne» оберуть найоптимальніше обладнання для вас і встановлять його, враховуючи всі особливості . «CoolOne» володіє значною матеріальною та виробничою базою.

«CoolOne» не змусить себе чекати. Ми надаємо клієнту найзручніший для нього спосіб доставки необхідних механізмів.

«CoolOne» не змусить себе чекати. Ми надаємо клієнту найзручніший для нього спосіб доставки необхідних механізмів.

Подовжіть життя своєї клімат-системи - зверніться в «CoolOne» і заощаджуйте кошти. Ми здатні виявити будь-яку поломку і усунути фактично кожну несправність у ваших кул-механізмах.

Із задоволенням поділимося всім, що знаємо і вміємо. А за 15 років ми дізналися багато чого. Ми одна з найдосвідченіших компаній по встановленню та обслуговуванню кліматичних систем в Україні.

Заказать без оформления, в один клик

Можно не заполнять никаких форм, просто оставить телефон, консультант перезвонит вам в течении 30 секунд и решит все вопросы по оформлению заказа

например: +380 (96) 576 32 32

Введите телефон
Спасибо за заказ!

Наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время.