Монтаж касетних кондиціонерів

CoolOne (Агротехклімат) найкраща кліматична компанія України 2013 р

Установка

кондиціонера

без "головного болю"

 • Монтаж проходить згідно вимог міжнародного стандарту ISO 9001
 • Офіційна гарантія - 3 роки
Отримати консультацію

Використовуємо якісні матеріали

Мідні труби HALCOR (Греція)

Рівень очищення 99.9% (Сu > 99,97%, Р < 0,028%). Це дозволяє мідній трубі витримувати перепади температур в умовах роботи з холодоагентами.

Дбайливе зберігання

Під час транспортування і зберігання кінці труб закриті заглушками, для запобігання попадання всередину пилу, бруду, комах, води.

Термоізоляція

Каучукова термоізоляція труб K-FLEX відмінно працює при температурі від -70 ° C до + 110 ° С і збільшує ККД кондиціонера на 15-20%.

Недобросовісні монтажні компанії, з метою заощадити на матеріалах, використовують мідні труби китайського виробництва або алюмінієві, на яких в процесі експлуатації утворюються мікротріщини і випливає фреон.

більше 13 видів послуг

 • Кондиціонери побутові;

 • Мульти-спліт кондиціонери;

 • Кондиціонери канальні;

 • Касетні кондиціонери;

 • Кондиціонери мобільні;

 • VRV і VRF кондиціонери;

 • Системи вентиляції;

 • Напольно-підстельові кондиціонери;

 • Системи опалення;

 • Повітряні завіси;

 • Осушувачі;

 • Комплексні інженерні системи.

Установка і монтаж кондиціонерів з гарантією за вигідною ціною

Після придбання кондиціонера його потрібно встановити. При цьому кожен бажає зробити це не тільки якісно, з дотримання відповідних правил і стандартів, а й швидко, з мінімум сміття. Компанія «CoolOne» надає комплексні послуги з монтажу кондиціонерів, незалежно від складності. Всі роботи виконуються досвідченими співробітниками, що володіють необхідним рівнем кваліфікації. Якщо ви бажаєте довірити монтаж кондиціонера професіоналам і скористатися послугою за доступною ціною, то звертайтеся в нашу компанію.

Переваги монтажу кондиціонерів співробітниками компанії «CoolOne»

 • Компанія працює у відповідній ніші ринку з 2007 року. Досвід кожного співробітника становить не менше 15 років практичної роботи. Рівень якості робіт з установки та монтажу кондиціонерів підтверджується отриманими 2013 року сертифікатом відповідності вимогам європейського стандарту ISO: 9001, а також преміями і переліком постійних клієнтів, серед яких - найбільші компанії Києва та всієї України.
 • Співробітники використовують лише якісні, безпечні для здоров'я людини та надійні матеріали, інструменти та обладнання професійного рівня.
 • Вартість установки кондиціонера в Києві - одна з найбільш вигідних і доступних.
 • Роботи з монтажу кондиціонера виконуються швидко.
 • Сміття після закінчення робіт майстри приберуть.
 • Надається гарантія якісного монтажу.

Окрім перерахованого, кожен співробітник приносить з собою змінне взуття, а інструменти, які використовує в роботі, кладе на спеціально призначені для цього підставки з пінопласту або коробки, що допомагає запобігти пошкодженню покриття підлоги.

Ми пропонуємо послуги з термінового і стандартного монтажу кондиціонера. Ціна залежить від різних чинників, серед яких і розташування блоків кондиціонера, і їх віддаленість тощо. Для отримання точного розрахунку ціни установки кондиціонера — викличте нашого майстра, ця послуга безкоштовна.

Якісне виконання робіт з установки кондиціонера безпосередньо впливає не лише на ефективність його використання, але й на термін корисної служби агрегату. Тому доручіть монтаж фахівцям.

Співробітники компанії «CoolOne» щодня підтверджують свою кваліфікацію якістю робіт!

Установка та монтаж касетних кондиціонерів:

Швидко! Якісно! Надійно!

Касетний кондиціонер - це гарне рішення для великих і просторих приміщень. Такий вид обладнання являє собою вид спліт-системи, зовнішній блок якої встановлюється на вулиці, а внутрішній монтується безпосередньо в приміщенні на стелі. Це відмінний варіант для величезних квартир, будинків, а також для багатолюдних приміщень. Головною особливістю такого кондиціонера є можливість підтримувати прийнятні умови в приміщенні, не захаращуючи його технікою, так як внутрішній блок найчастіше приховують в стелі за допомогою декоративних панелей.

Так як всі комунікації такого виду обладнання приховані за підвісними стелями, установка касетного кондиціонера вимагає наявність міжстелевого простору від 25 до 40 см. Цей процес в будь-якому випадки варто довірити професіоналам, оскільки правильна та довговічна робота касетних кондиціонерів на 80% залежить від якості монтажу. Компанія «СoolOne» пропонує свої послуги з установки та монтажу касетних кондиціонерів за невисокими та вигідними цінами.

Установка касетного кондиціонера є копітким процесом, який складається з наступних етапів:

 • Установка зовнішнього та внутрішнього елемента

 • Монтаж воздуховодних магістралей

 • Прокладка кабелю для підключення обладнання

 • Пуск системи, її регулювання та налагодження

Найскладнішим етапом є вбудовування касетного блоку в готову підвісну стелю. Найчастіше ця стадія закінчується демонтажем стелі. Тому фахівці радять поєднувати монтаж касетних кондиціонерів з установкою або заміною підвісних стель.

Правильний монтаж касетного кондиціонера - запорука довгого та повноцінної роботи обладнання!

Швидкий та якісний монтаж касетних кондиціонерів пропонує фірма «СoolOne». Багаторічний досвід роботи, дружна команда кваліфікованих майстрів та безліч успішно реалізованих проектів допомогли отримати звання кращої компанії кліматичних систем в Києві.

Нашими головними перевагами є:

 • Бездоганне обслуговування

 • Демократичні ціни на послуги

 • Кваліфіковані майстри та справжні знавці своєї справи

 • Акуратна та якісна установка касетних кондиціонерів будь-якої складності

 • Надання гарантії на проведені монтажні роботи

 • Використання професійної техніки та тільки якісних матеріалів, тощо

Установка касетного кондиціонера за оптимальними цінами в Києві. Стандартний та терміновий монтаж. Безкоштовний виїзд майстри! Офіційна гарантія. Замовте прямо зараз! Більш детальна інформація представлена на сайті cool-one.com.ua

Тільки професійні

інструменти

15 років досвіду та професійні інструменти Mastercool і Bocsh гарантують швидкий і якісний монтаж. Весь процес установки проходить згідно з інструкцією, з використанням високоточних приладів - таких як електронний шукач протікань і зважувач фреону, а не "на око", як це зазвичай буває у "сезонщіків"

Електронний течошукач

Паяльник на MAPP-газі для спаювання труби

4-ходовий цифровий колектор

Набір інструменту для розвальцьовування

Ваги для зважування фреонів

Станція збору холодоагенту

Трубогиб гідравлічний

Термометр електронний дистанційний

Енергоефективне обладнання

Ми офіційні дилери LG, Daikin, Mitsubishi і Сooper & Hunter, тому Ви отримуєте офіційну гарантію 3 роки і не переплачуєте посередникам купуючи техніку у нас

Позбавляємося від конденсату

В процесі роботи кондиціонера, в його внутрішньому блоці, накопичується волога, яку потрібно вчасно виводити. Для цього, ми встановлюємо спеціальну армовану трубку. Вона ідеально гладка всередині і в місцях вигину не змінює форму. Це дозволяє конденсату стікати безперешкодно.

Чому виникають проблеми?

Коли при установці дренажу не витриманий правильний кут нахилу або замість армованої трубки, встановлюється гумова - може статися перегин, і тому, застій води. Конденсат почне витікати на стіни і підлогу.

Конденсатний міні-насос

Якщо немає можливості виконати нахил дренажної системи, наші монтажники застосовують конденсаційний насос, який самостійно відкачує рідину з внутрішнього блоку кондиціонера.

Це робить лише 30% монтажників на ринку

Перевіряємо систему на герметичність

На фінальній стадії установки, в трубах кондиціонера може залишатися повітря. Для вирішення даної проблеми, до сервісного порту приєднується вакуумний насос, і протягом 15-20 хвилин відкачує повітря з труб. Це виключає ймовірність витоку фреону і є ознакою якісного вальцювання з'єднань

Якщо не забезпечити вакуум в трубах - це призведе до поломки компресора і зниження ККД кондиціонера на 70-80%

безкоштовний виїзд майстра

Залиште заявку на сайті, наш фахівець передзвонить протягом 15 хвилин

Факти про нас

10950

Об'єкти успішно здані в експлуатацію

15 років

На ринку України

3 роки

Офіційна гарантія на монтажні роботи

Відповідаємо міжнародному стандарту ISO 9001

У 2013 році ми вдало пройшли міжнародну сертифікацію (відповідність стандарту ISO 9001) і отримали право обслуговувати міжнародні компанії й клієнтів з усього світу!

українська народна премія

Компанія CoolOne - переможець в конкурсі «Народна премія» в номінації «Краща кліматична компанія»

Дивитися сертифікат

Заказать без оформления, в один клик

Можно не заполнять никаких форм, просто оставить телефон, консультант перезвонит вам в течении 30 секунд и решит все вопросы по оформлению заказа

например: +380 (96) 576 32 32

Введите телефон
Спасибо за заказ!

Наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время.