Доставка та оплата

Шановні клієнти! Ви можете сплатити за замовлену Вами кліматичну техніку готівковим розрахунком і безготівковими коштами. Ціна товару в у.о. наведена із довідковою метою і для зручності наших покупців. Сплата придбаного товару здійснюється виключно у національній валюті України - гривні.

Сплата

Сплата готівкою

Здійснюється у момент доставки товару за адресою, вказаною при оформленні замовлення. Якщо товар замовляється із нашими монтажними роботами, розрахунок відбувається із нашими монтажними бригадами після запуску і налагодження устаткування.

Сплата через транспортну компанію

Сплата післяплатою через транспортну компанію «Нова пошта». Сплата за замовлення (товар) відбувається в момент його одержання його у відділенні транспортної компанії «Нова пошта», що виключає купівлю товару, що не відповідає Вашим побажанням. Тариф за переказ грошових коштів - комісія (2 % + 13грн), сплачується клієнтом при отриманні замовлення окремо. Інтернет -магазин «CoolOne» не має до цієї комісії жодного відношення, це плата за переказ грошових коштів, яку ТК «Нова пошта» забирає собі за дану послугу.

Поповнити платіжну карту

Сплатити придбаний Вами товар Ви можете поповнивши нашу корпоративну платіжну карту (у гривнях). Із метою безпеки всі платіжні реквізити будуть Вам надіслані за будь-яким зручним для Вас способом при здійсненні замовлення. Даний спосіб найбільше підходить для економії Ваших коштів у разі оформлення доставки транспортними компаніями.

У будь-якому із перерахованих вище випадків разом з товаром покупцеві надаються наступні документи:

 • товарний чек , завірений штампом магазину;
 • інструкція з експлуатації;
 • гарантійний талон фірми виробника, який відповідно заповнюється і завіряється штампом магазину у Вашій присутності і контролі.

Безготівкова сплата

Інтернет-магазин «CoolOne» є майном компанії ТОВ «АгроТехКлімат», яка є платником ПДВ. При безготівковому розрахунку необхідно внести 100 % передоплати на розрахунковий рахунок. Усі необхідні документи ми в обов'язковому порядку надамо разом із товаром. Ви можете замовити рахунок зв'язавшись з нами будь-яким зручним способом і надалі в найкоротші терміни Ви отримаєте його електронною поштою або факсом. Сповістіть нас про те, що рахунок сплачений, - це прискорить виконання замовлення. Всі рахунки дійсні до сплати протягом 3-х банківських днів. У разі порушення термінів сплати ми, на жаль, не можемо гарантувати збереження ціни і наявність товару на складі.

Банківські реквізити:

 • Товариство з обмеженою відповідальністю "АгроТехКлімат";
 • р/р 26001403369 в АТ "РАЙФФАЙЗЕН Банк Аваль" у м. Києві , МФО 380805;
 • Адреса: 07700, Київська обл., м. Яготин , вул. Незалежності, 90, тел. (044) 332-10-02;
 • Код ЄДРПОУ 38073300, ІПН: 380733010253, Номер свідоцтва: 200062647;
 • Є платником єдиного податку.

Покупцеві надаються наступні документи:

 • договір (на вимогу), завірений круглою печаткою та підписами;
 • оригінал рахунку, завірений круглою печаткою;
 • товарна накладна із круглою печаткою;
 • копія свідоцтва про реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності;
 • копія свідоцтва про сплату єдиного податку;
 • керівництво з експлуатації;
 • гарантійний талон фірми-виробника, відповідно заповнений і завірений круглою печаткою.

Доставка

Доставка по Києву

Вартість доставки: - для товарів вартістю понад 1500 грн. доставка БЕЗКОШТОВНА, - для товарів вартістю менше 1500 грн. вартість доставки по Києву становить 30 грн. Терміни доставки: доставка товарів здійснюється в робочі дні з ПН по ПТ (з 9:00 до 22:00), а також у вихідні дні СБ і НД (з 9:00 до 22:00) у разі замовлення товарів до 16:00 ПТ та передчасної домовленості з менеджером. Товари, замовлені в СБ і НД доставляються в ПН або ж у будь-який відповідно обумовлений з менеджером час наступного тижня. Доставка, а саме – конкретна година в день доставки, здійснюється в міру можливості (через вплив сезонності та інших причин), при завчасному замовленні (бажано за добу).

Доставка в передмістя Києва

Можливість доставки в передмістя обговорюється індивідуально . Тариф за перевезення: 5 грн / км від КПП (кордон Києва). Доставка дорогої (понад 10000 грн.) техніки проводиться після повної або часткової передплати в нашому офісі або ж у будь-якому зручному для Вас місці при зустрічі з нашим менеджером/довіреною особою.

Самовивіз в Києві

З офісу по вулиці Сирецька, 35 , оф.CoolOne. У робочі дні з 9:00 до 21:00, з 10:00 до 19:00 у суботу та з 10:00 до 17:00 в неділю, після узгодження замовлення з менеджером. Так як асортимент товару дуже широкий, просимо погоджувати Ваш візит заздалегідь.

Доставка Україною

 • Товари доставляються службами кур'єрської доставки: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Нічний експрес та іншими зручними для Вас, за тарифами зазначених служб.
 • Термін доставки по Україні - в день отримання заявки на покупку здійснюється оформлення відправки в офісі кур'єрської служби. Термін доставки в цьому випадку гарантується зобов'язаннями обраної Вами кур'єрської служби.
 • Вартість доставки по Україні: за тарифами компаній-перевізників.
 • Можлива доставка по Україні безпосередньо на певну адресу замовника службою "Нова Пошта". Вартість доставки - за тарифами перевізника.
 • Безпека та гарантії доставки по Україні: гарантії цілості товару при транспортуванні забезпечуються службою доставки.

Якщо ви замовили систему кондиціонування, вентиляції, опалення або автоматики з монтажем (встановленням), доставка здійснюється в день монтажу.

Заказать без оформления, в один клик

Можно не заполнять никаких форм, просто оставить телефон, консультант перезвонит вам в течении 30 секунд и решит все вопросы по оформлению заказа

например: +380 (96) 576 32 32

Введите телефон
Спасибо за заказ!

Наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время.