Встановлюємо кліматичні системи в будинках українців. Більше 15 років. Довіретесь нам? Особливий технологічний підхід дозволяє співробітникам компанії високоякісно виконувати монтажні роботи різної складності та компонування.

Проектування

Унікальні інженерні рішення від «CoolOne». Для кожного. Компанія «CoolOne» пропонує кожному клієнтові індивідуальний прийнятний йому проект інженерних кліматичних систем.

Досвідчені фахівці «CoolOne» оберуть найоптимальніше обладнання для вас і встановлять його, враховуючи всі особливості . «CoolOne» володіє значною матеріальною та виробничою базою.

«CoolOne» не змусить себе чекати. Ми надаємо клієнту найзручніший для нього спосіб доставки необхідних механізмів.

«CoolOne» не змусить себе чекати. Ми надаємо клієнту найзручніший для нього спосіб доставки необхідних механізмів.

Подовжіть життя своєї клімат-системи - зверніться в «CoolOne» і заощаджуйте кошти. Ми здатні виявити будь-яку поломку і усунути фактично кожну несправність у ваших кул-механізмах.

Із задоволенням поділимося всім, що знаємо і вміємо. А за 15 років ми дізналися багато чого. Ми одна з найдосвідченіших компаній по встановленню та обслуговуванню кліматичних систем в Україні.

Чому CoolOne?

Наша статистика

Об'єктів успішно зданих в експлуатацію:

10950

Щасливих клієнтів:

35475

Проектів в роботі сьогодні:

11
 • Більш 1000 товарів в наявності
 • Гарантійне та сервісне обслуговування
 • Професійна онлайн консультація
 • Експрес доставка в усі міста України
 • Переможець "Краща кліматична компанія 2013"
 • Сертифікат ISO 9001

МОНТАЖ І ВСТАНОВЛЕННЯ

1 рік гарантії на монтажні роботи

Робота без шуму і пилу

Матеріали тільки високої якості

Акуратні і ввічливі монтажники

Не менш 3-х годин займає стандартна установка кондиціонера

Тільки високопрофесійні інструменти

Повноцінна і довговічніа робота ОБЛАДНАННЯ
НА 80% ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ЯКОСТІ МОНТАЖУ

За спиною у фахівців компанії «CoolOne» більш, ніж 15 років виконання робіт з установки кліматичного обладнання всіляких моделей, модифікацій і потужностей. Все це проводиться силами власного монтажного відділу та ресурсної бази. Такий особливий технологічний підхід дозволяє співробітникам компанії високоякісно виконувати установочні роботи різної складності та компонування, а клієнтам - в найкоротші терміни отримувати кращі результати. Ми знаємо, що монтаж кондиціонерів - процес високотехнологічний. Довірте ж його професіоналам!

Ми гарантуємо, що монтаж пройде швидко, легко, «без шуму і пилу»! ;)

Замовте безкоштовний

Виїзд інженера

*
*

Відгуки про нас

 • Управление туризмом Киевская Городская Государственная Администрация

  Управління туризмом Київська Міська Державна Адміністрація

 • Общество с ограниченной ответственностью

  Товариство з обмеженою відповідальністю "СЕЛЛ СОФТ"

 • ОБСЕ

  ОБСЄ

 • RCI CONSULTING

  RCI CONSULTING

 • Институт информационных технологий и коммуникаций

  Інститут інформаційних технологій та комунікацій

 • INFOAURA

  INFOAURA

 • ISC Центр Информационной безопасности

  ISC Центр інформаційної безпеки

Наші сертифікати та ліцензії

 • Сертифікат «АГРОТЕХКЛИМАТ»

  Сертифікат «АГРОТЕХКЛИМАТ»

 • Сертифікат «КЛИМАТПРОФ»

  Сертифікат «КЛИМАТПРОФ»

 • Сертифікат «COOPER&HUNTER»

  Сертифікат «COOPER&HUNTER»

 • Сертификат «COOPER and HUNTER»

  Сертифікат «COOPER&HUNTER»

 • Сертифікат «COOPER&HUNTER»

  Сертифікат «COOPER&HUNTER»

 • Сертифікат «DAICHI UKRAINE»

  Сертифікат «DAICHI UKRAINE»

 • Сертифікат «ОПТІМ»

  Сертифікат «ОПТІМ»

topХіти продажів
Acson A5WM10JR/A5LC10CRJ
Acson A5WM10JR/A5LC10CRJ

Acson A5WM10JR/A5LC10CRJ вiд ACSON(). Acson A5WM10JR/A5LC10CRJ знайдете в Кондиціонування...

11 856 грн. 456 usd.

Samsung Boracay AQ12TSB
Samsung Boracay AQ12TSB

Samsung Boracay AQ12TSB вiд (). Samsung Boracay AQ12TSB знайдете в Кондиціонування...

7 585 грн. 291 usd.

Panasonic CS-E10JD3EA
Panasonic CS-E10JD3EA

Panasonic CS-E10JD3EA вiд (). Panasonic CS-E10JD3EA знайдете в Кондиціонування...

32 136 грн. 1 236 usd.

вiд RODA(). знайдете в Опалення...

0 грн. 0 usd.

Cooper and Hunter DC INVERTER СH-S09FTXG
Cooper and Hunter DC INVERTER СH-S09FTXG

Cooper and Hunter DC INVERTER СH-S09FTXG вiд Cooper and Hunter(). Cooper and Hunter DC INVERTER СH-S..

12 891 грн. 495 usd.

Торгівельні марки

CoolOne - інтернет-магазин кондиціонерів і опалювальної техніки

CoolOne – лучшая компания климатических систем в Киеве. Теперь по всей Украине!

Київ. Липень. Червона стрічка на термометрі підповзає до позначки 40. Розжарене все: асфальт, будівлі, автобуси. Гаряче повітря ввійшло до офісу та зупинило там роботу. У кожного одна думка: «Де б знайти прохолоду?» Виробничий процес спинився. А через стіну офіс, в якому тиждень тому побували спеціалісти «CoolOne». Встановили кондиціонер. І тепер працівники цієї фірми не будуть думати про сторонні речі. Робота для них стала приємною справою в цю парку пору. «CoolOne» ще не раз врятує їх і від спеки, і від холоду, і від вологи

Для кожного очевидно, що ні кондиціонер, ні обігрівач, ні вентиляція не є предметами першої необхідності. Більше того, про ці речі думають «у другу чергу», коли займаються облаштуванням будинку. Але спитай кожного, чи потрібна йому в його будинку, наприклад, якісна вентиляційна система чи відповідний кондиціонер. І ця людина, безсумнівно, відповість: «Так, без цих речей неможливо створити той неповторний домашній затишок». Також встановлення такого обладнання - питання безпеки. Керівництво компаній зацікавлене в тому, щоб їхні співробітники не страждали від перепадів температур, не скаржилися на запаморочення від спеки або застуду від холоду. Саме тому кожен перехідний сезон телефон компанії «CoolOne» заходиться безперервними дзвінками. Усі бажають встановити або вдосконалити свою кліматичну систему. І кожному ми допомагаємо.

Сучасні технології дозволяють створювати в приміщеннях максимально комфортні умови для життєдіяльності, чи це робота, чи відпочинок.

У списку можливостей «CoolOne» різні операції для клієнтів. Наш профіль - це встановлення кондиціонерів, обігрівачів, вентиляційних і опалювальних систем, автоматизація роботи всіх кліматичних систем. Поспішаємо Вас запевнити: наша компанія закуповує у постачальників найкраще кліматичне обладнання.

Кондиціонери

Якщо вам необхідне охолодження невеликої кімнати, напевно, найкращим варіантом стане віконний кондиціонер. Він досить простий у встановленні. Однак його важливим недоліком є те, що цей вид кул-системи буде закривати, захаращувати вікно. Дуже зручним варіантом буде підлоговий кондиціонер. Його переваги: портативність і можливість швидкого і зручного встановлення. Але такий кондиціонер вимагає особливого розміщення: його провід повинен діставати до розетки, а шланг - до вікна. Найпопулярнішою, найвигіднішою, найбільш багатофункціональною і придатною є спліт система. Це той вид кондиціонерів, який всі ми звикли бачити: у кімнаті встановлений симпатичний, відповідний до інтер’єру апарат, а на вулиці монтований блок, для забору повітря. Рейтинги продажів таких систем говорять про їхню якість.

Важливим параметром, який для вашого будинку або офісу забезпечить затишок, спокій і здорову атмосферу є можливість кондиціонера очищувати повітря. Навіть якщо у вас встановлений багатопрофільний склопакет, у ваших кімнатах дуже швидко накопичується пил, вовна тварин, стороннє сміття з одягу та інше. Очистити повітря від цих шкідливих елементів допоможе кондиціонер з функцією іонізації повітря. Захистіть свій організм від бактерій, придбавши такий апарат у нас.

Вентиляційні системи

Якщо повітря у ваших приміщеннях дуже вологе, вам знадобляться спеціальні осушувачі, які фахівці «CoolOne» підберуть, спроектують та встановлять, виходячи з ваших побажань. Також перешкодою до забруднення повітря стане якісно спланована і встановлена вентиляційна система. Наші фахівці розроблять для вас індивідуальні проекти, врахують будь-які ваші побажання. У наших силах розробити схеми, технічну складову і варіанти пристрою: витяжних, припливних, припливно-витяжних установок. Також ми забезпечимо Вас найкращими побутовими вентиляторами і додатковим вентиляційним обладнанням.

Опалення

«CoolOne» зігріє. При чому, так, як того забажає клієнт. У наших силах надати Вам кращі конвекторні, інфрачервоні обігрівачі, тепловентилятори, електричні каміни. Теплові гармати і теплові повітряні завіси забезпечать Вас новими можливостями для обігріву житла. Ми знаємо, як важливо відповідально підходити до вибору такої системи

Автоматика

Ми живемо в час, де кожна хвилина дорогоцінна, де долю всього проекту вирішують дрібниці. У справі охолодження, обігріву та вентилювання приміщень будь який градус, будь-яка одиниця дуже і дуже важлива. До того ж, швидке реагування на зміни клімату дозволить оптимізувати роботу кул-системи. Також дуже важливим фактором роботи таких установок є постійний контроль за роботою, облік витрачених одиниць енергії та тепла. У цьому Вам, безумовно, допоможуть щити автоматики, датчики температури й тиску, блоки живлення, генератори УС, модулі введення/виведення, контролери, ПЧВ, регулятори, спеціальне програмне забезпечення, що їх надає «CoolOne».

Усе це ви можете замовити, не виходячи з дому. Просто перейдіть за посиланням вподобаного вами товару, остаточно визначтеся з його вибором і чекайте узгодження проекту і доставлення. Нині кожен мешканець України, а не тільки Києва, може скористатися послугами нашої компанії. А зручний у навігації сайт допоможе зробити це швидко і без зайвих неприємних емоцій.

«CoolOne» допоможе принести в офіси здорову робочу атмосферу, в промислові та виробничі будівлі - безпеку праці, в будинки - затишок і тепло, у ваше життя - крихту облаштованості. Ми піклуємося про вас і ваші приміщення.

Замовити без оформлення, в один клік

Можна не заповнювати ніяких форм, просто залишити телефон, консультант передзвонить вам протягом 30 секунд і вирішить всі питання з оформлення замовлення

наприклад: +380 (96) 576 32 32

Введіть телефон
Дякуємо за замовлення!

Наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом.